Gminny Klub Sportowy Kraska Jasieniec

Kolejny udany Obóz GKS Kraska za nami !!!

W dniach 12 - 19.08. 2018 zawodnicy Kraski przebywali na obozie piłkarskim w Niechorzu. Udział w zgrupowaniu wzięło 19 zawodników z rocznika 2004/05/06/07, sztab szkoleniowy składał się z Trenera Kamila, trenera asystenta Patryka i naszej nieocenionej opiekunki i  pielęgniarki Pani Honoratki. Klub Kraska bardzo dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do organizacji i prawidłowym przebiegu obozu oraz zawodniką za każdą kroplę potu podczas treningów. Poniżej relacja z oobozu:

12.08 ( niedziela ) wcześnie rano wyruszyliśmy na obóz do Niechorza, po pokonaniu 10 godzinnej trasy dotarliśmy do pensjonatu Haryzma,a następnie: zakwaterowanie, posiłek, odprawa i pierwszy trening na boisku sztucznym w Niechorzu. Wieczór zakończyliśmy głośnym 100lat dla naszego zawodnika Michała Rosłana, który skończył 14 lat.

Poniedziałek rozpoczęliśmy od porannego rozruchu na plaży, następnie śniadanie, trening i relaks na plaży, po obiedzie i chwili wypoczynku odbyliśmy kolejny trening, tym razem biegowy, chłopaki pokonali dystans od Rewala do Niechorza, zajęcia zakończyliśmy zabawą na plaży na trampolinach. Po bardzo intensywnym dniu przyszedł czas na to co chłopaki lubią najbardziej: SPARING z Akademią byłego piłkarza Ekstraklasy Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra, nasi zawodnicy wypadli w nim bardzo pozytywnie pokonuąc Falubaz 8 - 4, bramki strzelali Igor Zaporskix5, Kamil Złotkowskix2 i Dawid Czamara. 

Wtorek rano i dorazu sparing w Rewalu z Szkołą Futbolu Staniątki Kraków, po bardzo ciężkim meczu nasi zawodnicy wygrali 3 - 2, bramki strzelali: Michał Rosłan, Kacper Skowroński i Kamil Złotkowski, bardzo dobrze w bramce spisał się Kamil Fariaszewski. W godzinach popołudniowych przyszedł czas wypoczynek, czyli na plażing i leżing. Wieczorem chłopcy odbyli trening na boisku w Rewalu i zmęczeni zakończyli 3 dzień obozu.

W środę rano przywitał nas deszcz, ale w niczym nam to nie przeszkodziło, żeby rozegrać kolejny zwycięski sparing, tym razem na boisku trawiastym w Niechorzu pokonaliśmy 4 - 2 Zwar Międzylesie, bramki strzelali Filip Antoszewskix2 i jakub Parzysx2. Dalsza część dnia to standardowo plaża, obiadek, kolejny trening, kolacja i spacer po mieście. 

W czwartek rano o 8.30 wstawiliśmy się na boisku w Rewalu by odbyć kolejny trening, po zajęciach wróciliśmy do ośrodka i rozpoczęliśmy wewnętrzny turniej w siatkówkę plażową i piłkę nożną, zawodnicy zostali podzieleni na 3 osobowe składy i rozpoczęli 3 dniową rywalizaję o najlepszą trójkę obozową. Po obiedzie rozegrliśmy koljny mecz kontrolny z Zawiszą Bydgoszcz, przeciwnicy byli rok młodsi od nas, więc to zdecydowanie pomigło nam w zwycięstwie 4 - 2. Po zakończonym sparingu relaksowaliśmy się w Rewalu na basenie.

W piątek rano jak każdego dnia wstawiliśmy się na porannym treningu w Rewalu, 6 dzień obozu to już duże zmęczenie dlatego po skończonych zajęciach ponownie relaksowaliśmy i regenowaliśmy się na basenie w ośrodku Tasarz. Wieczorem rozegrliśmy ostatni sparing na obozie, piąty mecz i piąte zwycięstwo, tym razem zdecydowanie pokonaliśmy 6 - 0 Suchary Suchy Las 2004. Bramki strzelali: Dawid Czamara, Kacper Skowroński, Michał Rosłan, Kamil Werbanowski i dwie Igor Zaporski. po powrocie z sparingu na chłopaków czekało rozpalone ognisko, gorące kiełnbaski oraz zabawa integracyjna z zespołem żeńskim LUKS Czwórka Radom.

W sobotę rano wyruszyliśmy na wycieczkę do Kołobrzegu, gdzie spacerowaliśmy po Kołobrzeskim Molo i wypoczywaliśmy w AQUAPARKU Milenium, po powrocie do Niechorza, pysznym jak każdego dnia obiedzie chłopaki dokończyli wewnętrzny turniej w siatkówkę i piłkę nożną. W siatkówce najlepsi okazali się Kacper Skowroński, Filip Antoszewski i Jakub Parzys, natomiast w piłce Nośnej Igor Zaporski, Jakub Szczygielski i Mateusz Walczak. Po łącznej sumie punktów dwóch turniejów najlepsi okazali się Skowronek i jego Ekipa. Tego dnia chłopcy rozegrali jescze integracyjny mecz z dziewczynami z LUKS Czwórka Radom. Wieczorem cała drużyna pojechała do rewala gdzie w Tawernie Rybackiej na brzegu morza zasmakowali Bałtyckiego Dorsza. 

W niedzielę rano wyruszyliśmy w kierunku domu, w późnych godzinach wieczornych wróciliśmy do Jasieńca. 

 

Copyright © 2013 Gks Kraska Jasieniec. Wszelkie prawa zastrzeżone.

TPL_GK_SPORTER_MOBILE_TOP TPL_GK_SPORTER_MOBILE_SWITCH_DESKTOP